مشاوره ایجاد و توسعه کسب و کار

امروزه در دنیای پیچیده و پویای رقابت، کسب و کارهایی موفق هستند که از سبد کسب و کاری بهینه شده با بهره گیری از محصولات و خدمات کارآمد برخوردار باشند. در این خصوص، تدوین و بازنگری مدل کسب و کار، تدوین یا بهبود طرح تجاری کسب و کار، تحلیل و بهینه سازی سبد کسب و کار، تحلیل و بهبود سبد محصولات و خدمات و همچنین انجام مطالعات امکانسنجی طرح ها و محصولات از خدمات اصلی قابل ارائه توسط متخصصین این شرکت می باشد.


01

انجام مطالعات امکانسنجی طرح ها و محصولات

امکان سنجی یک طرح یا محصول، پیش نیاز ضروری برای ایجاد یک کسب و کار موفق یا راه اندازی کارگاه تولیدی یا شرکت خدماتی می باشد. گزارش امکان سنجی مبنایی است جهت سرمایه گذاری در یک محصول یا طرح و بر پایه تحلیل های فنی، اقتصادی و بازرگانی استوار می باشد.

02

تدوین و بازنگری طرح کسب و کار

تدوین طرح کسب و کار یا بیزینس پلن یا طرح تجاری، یکی از مهمترین خدمات شرکت توسعه کسب و کار ناربن بوده که در آن اهداف کلان کسب‌وکار تعیین، دلایل امکان تحقق اهداف را ذکر و برنامه‌هایی که برای رسیدن به اهداف دنبال می‌شوند را بر اساس تحلیل ها ارائه می‌کند.

03

توسعه و بهینه سازی سبد کسب و کار

سبد کسب و کار از کلیه خطوط کسب و کار شرکت یا سازمان تشکیل شده است که به صورت کلی در راستای تحقق اهداف کلان شکل گرفته اند. این خطوط کسب و کار در طول زمان با تغییر شرایط کسب و کار و محیط رقابتی، نیاز به بازنگری و بهبود دارند. تحلیل و بهبود سبد کسب و کاری یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار در تحقق اهداف راهبردی شرکت می باشد.

04

تحلیل و بهبود سبد (پرتفولیو) محصولات یا خدمات

مدیریت سبد (پرتفولیو) محصولات یا خدمات شرکت موضوعی بسیاری راهبردی برای کسب و کارها می‌باشد که ضمن آن باید در مقاطع زمانی مشخص، سبد محصولات مورد تحلیل های مختلفی از جمله تحلیل‌های مالی، اقتصادی، بازاریابی، تکنولوژیکی و فنی، ریسک، مباحث قانونی و غیره قرار بگیرند تا اطمینان حاصل گردد که اهداف مد نظر کسب و کار را دنبال می نمایند.

05

شناسایی حوزه‌های کسب و کاری جذاب

بخش‌های مستعد زیادی در داخل و خارج از کشور وجود دارند که برای سرمایه‌گذاری جذابت‌های بالایی دارند. یکی از خدمات ما، انجام تحقیقات و مطالعات در حوزه‌های هدف یا حوزه‌های درخواستی و شناسایی بخش‌های مستعد سرمایه گذاری جهت سرمایه گذاران خطر پذیر (VC)، سرمایه گذار فرشته و یا سایر سرمایه گذاران می باشد.

06

ارزیابی ایده ها یا طرح های کسب و کاری

اگر صاحب ایده کسب و کاری نوآورانه ای هستید و طرح کسب و کار خود تدوین نموده‌اید، می‌توانید آن را با ما اشتراک بگذارید تا پس از انجام بررسی‌های لازم در یک فرایند مشخص، تیم ناربن میزان جذابیت طرح را شناسایی نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، از طریق فرایند سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه لازم آن صورت پذیرد.

07

مشارکت در پیاده سازی پروژه‌ها و طرح‌ها

غیر از تأمین سرمایه لازم جهت ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط و استارتاپ ها، ما در پیاده‌سازی ایده‌ها، طرح‌های کسب و کار یا پروژه‌هایی که پس از بررسی‌های لازم جذاب تشخیص داده شوند، از طریق ارائه خدمات بازاریابی، توسعه بازار، بهبود طرح تجاری و مدل کسب و کار، توسعه فروش، پیاده سازی پروژه‌های مدیریتی، خدمات آموزشی و غیره بدون اخذ هزینه مشارکت می کنیم.

راهنمای محصولات ناربن در حوزه جوایز تعالی/ کیفیت

عنوان جایزه | مدل

اظهارنامه

پرسشنامه خودارزیابی

ابزار تحلیل پرسشنامه

پروژه‌های بهبود

📌 جایزه ملی کیفیت ایران

برگزارکننده: سازمان ملی استاندارد
مدل: کیفیت جهان اسلام

اظهارنامه آماده سطح اهتمام
اظهارنامه سطح اشتهار/ تندیس

📌 جایزه ملی تعالی و پیشرفت

برگزارکننده: مرکز ملی تعالی و پیشرفت
مدل: تعالی EFQM 2013

اظهارنامه سطح گواهی تعهد
اظهارنامه سطح تقدیرنامه/ تندیس