مشاوره سرمایه گذاری در استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا

در محیط کسب و کار امروز، ایجاد، رشد و توسعه هر کسب و کار نیاز به تأمین سرمایه لازم یا اخذ وام از منابعی مانند شتابدهنده ها، سرمایه گذاران خطر پذیر، بانک ها، سرمایه گذاران فرشته و غیره دارد که تأمین آن برای کسب و کارها با چالش‌های زیادی همراه است. از طرف دیگر، سرمایه گذاران نیز بدلیل پیچیدگی‌های استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا و تنوع بسیار زیاد آن‌ها، قادر به ارزیابی دقیق و مطمئن کسب و کارها جهت تخصیص سرمایه نیستند و یا این کار با صرف زمان بسیار زیادی صورت می‌پذیرد. شرکت توسعه کسب و کار ناربن، ضمن بررسی همه جانبه و فرایندی استارتاپ ها یا کسب و کارهای کوچک و متوسط، به صورت مستقیم و مشارکتی برای کسب و کار شما مشاوره لازم در خصوص تأمین سرمایه را ارائه می‌نماید. 

01

شناسایی بخش های مستعد سرمایه گذاری

بخش‌های مستعد زیادی در داخل و خارج از کشور وجود دارند که برای سرمایه‌گذاری جذابت‌های بالایی دارند. یکی از خدمات ما، انجام تحقیقات و مطالعات در حوزه‌های هدف یا حوزه‌های درخواستی و شناسایی بخش‌های مستعد سرمایه گذاری جهت سرمایه گذاران خطر پذیر (VC)، سرمایه گذار فرشته و یا سایر سرمایه گذاران می باشد.

02

ارزیابی ایده ها یا طرح های کسب و کاری

اگر صاحب ایده کسب و کاری نوآورانه ای هستید و طرح کسب و کار خود تدوین نموده‌اید، می‌توانید آن را با ما اشتراک بگذارید تا پس از انجام بررسی‌های لازم در یک فرایند مشخص، تیم ناربن میزان جذابیت طرح را شناسایی نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، از طریق فرایند سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه لازم آن صورت پذیرد.

03

مشاوره سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه ها

یکی از خدمات ما، مشاوره سرمایه‌گذاری مستقیم در طرح‌ها و پروژه‌های جذاب (کسب و کارهای کوچک و متوسط استارتاپی و غیر استارتاپی) بخش خصوصی در داخل و خارج از کشور می‌باشد. جهت بهره‌مندی از مزایای تأمین سرمایه مورد نیاز خود، لازم است ابتدا طرح کسب و کار یا طرح توسعه کسب و کار مورد بررسی و ارزیابی تیم ناربن قرار بگیرد.

04

مشارکت در پیاده سازی پروژه‌ها و طرح‌ها

غیر از تأمین سرمایه لازم جهت ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط و استارتاپ ها، ما در پیاده‌سازی ایده‌ها، طرح‌های کسب و کار یا پروژه‌هایی که پس از بررسی‌های لازم جذاب تشخیص داده شوند، از طریق ارائه خدمات بازاریابی، توسعه بازار، بهبود طرح تجاری و مدل کسب و کار، توسعه فروش، پیاده سازی پروژه‌های مدیریتی، خدمات آموزشی و غیره بدون اخذ هزینه مشارکت می کنیم.

سوالات متداول

من یک سرمایه گذار هستم، تیم ناربن چه کمکی به من می کند؟

تیم ما به شما کمک می کند تا ابتدا حوزه های جذاب سرمایه گذاری روز را شناسایی نمایید و به شیوه های مناسب در آن اقدام به سرمایه گذاری نمایید. 

امکان مشاوره تأمین سرمایه در چه حوزه‌های کسب و کاری وجود دارد؟

ما در مقاطع زمانی مختلف نسبت به شناسایی حوزه‌های جذاب اقدام کرده و حوزه‌های هدف را شناسایی می‌کنیم. در حال حاضر حوزه‌های هدف شامل (و نه محدود به) سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات و صنایع غذایی می‌باشد. اگر حوزه فعالیت شما در این موارد نیست، بازهم امکان ارسال درخواست وجود دارد.

کسب و کار من سرمایه لازم را جذب کرده است، در چه محورهایی امکان همکاری با شرکت را دارم؟

کلیه خدمات شرکت در زمینه ایجاد و بهبود سبد کسب و کاری، بازاریابی و توسعه فروش و پیاده سازی پروژه های مدیریتی قابل ارائه به کسب و کار شما می باشد. همچنین در صورت تمایل شرکت ناربن امکان ارائه خدمات در قالب سرمایه گذاری و بدون اخذ هزینه را دارد. جهت اطلاع از کلیه خدمات قابل ارائه شرکت به بخش خدمات سایت مراجعه نمایید.

راهنمای محصولات ناربن در حوزه جوایز تعالی/ کیفیت

عنوان جایزه | مدل

اظهارنامه

پرسشنامه خودارزیابی

ابزار تحلیل پرسشنامه

پروژه‌های بهبود

📌 جایزه ملی کیفیت ایران

برگزارکننده: سازمان ملی استاندارد
مدل: کیفیت جهان اسلام

اظهارنامه آماده سطح اهتمام
اظهارنامه سطح اشتهار/ تندیس

📌 جایزه ملی تعالی و پیشرفت

برگزارکننده: مرکز ملی تعالی و پیشرفت
مدل: تعالی EFQM 2013

اظهارنامه سطح گواهی تعهد
اظهارنامه سطح تقدیرنامه/ تندیس